1. Anasayfa
  2. Blog

En İyi Ücretsiz Android Yarış Oyunları

En İyi Ücretsiz Android Yarış Oyunları

Android oyuncularının oynamaktan en çok keyif aldığı oyun kategorilerinden birisi şüphesiz ki araba yarışı oyunlarıdır. Özellikle de artık birçoğumuz evde uzun saatler geçirmek zorunda kalabildiğimiz için bu tür bir oyuna ihtiyacımız olabiliyor. Sizler de yazımızdaki en iyi ücretsiz android yarış oyunlarına göz atarak kendi zevkinize uygun olanını bulabilirsiniz. Bu sayede artık evinizde veya herhangi bir yere uzun saatler geçirmek sizler için bir işkence olmaktan çıkacaktır.

  • Real Racing 3

Uzun yıllar önce piyasaya sürülmüş olan Real Racing 3 android oyunu halen binlerce kişi tarafından aktif olarak oynanmaktadır. Ayrıca oyunun diğerlerine göre oldukça gerçekçi grafiklere sahip olması da sizler için büyük bir avantaj. Bu sayede oyun daha keyifli ve saatlerce oynanmasına rağmen sıkılmayacağınız bir hale bürünecektir. EA Games tarafından piyasaya sürülen Real Racing 3 ülkemizde de oldukça popüler konumda. Ayrıca yine oyun içerisinde birbirinden farklı ve onlarca araç bulunmaktadır. Birçoğu dünyaca ünlü olan bu araç markalarından sizler de en sevdiklerinizi alabilirsiniz. Buna ek olarak aldığınız araçları özelleştire de biliyorsunuz. Bu sayede oyun daha keyifli bir hale bürünecektir.

  • Asphalt 8

Android’in en ünlü yarış oyunu serilerinden biri olan Asphalt 8 de sizlere önereceğimiz oyunların başında geliyor. Aslında Asphalt 9 sürümü de yayınlanmış vaziyette ancak oyuncular halen 8. sürümü daha sık bir şekilde oynadığı için listemizde bu yer alıyor. Bünyesinde birçok teknolojik ve oldukça hızlı araçlar barındıran Asphalt 8 sizin de oynamaktan keyif alacağınız bir yarış oyunu olacaktır. Real Racing 3’ten farkı oyunda daha fazla efekt ve görsel yer almasıdır diyebiliriz. Biraz daha farklı bir deneyim sunan bu oyunu sizler de ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz.

  • Earn to Die 2

Kıyamet gününden fırlayan bir araba yarışı oyunu olan Earn to Die oyunu da oldukça popüler bir konumda. Zombileri sırasıyla ezmeniz gereken bu oyunda benzininiz bitmeden sona gelmelisiniz. Aksi taktirde başarılı olamazsınız. Biraz daha farklı türden bir yarış oyunu arıyorsanız sizler için biçilmiş kaftan olacaktır.

İlginizi Çekebilir