1. Anasayfa
  2. Haber

Beğeni Satın Al ; Prestijini arrtır

Beğeni Satın Al ; Prestijini arrtır
0

Bilindiği üzere dünya çapında İnstagram kullanılıyor, Hergün milyonlarca paylaşım yapılıyor. Bu paylaşımların da beğenilmesi için keşfet etkisi almak gerekmekte. Bu yüzden size instagram beğeni almanın size ne gibi faydalar sağlayacaktır anlatacağız.

Bu sosyal medya paylaşım sitesi ile gönderilerinizin etkileşim görmesi ve insanların paylaşması için takipçi ve beğeniye ihtiyacınız bulunmaktadır.  Etkileşimde kalabilmek için ( Instagram takipçileriniz yeterki kadar var sayıyoruz ) Takipçi sayınıza yakın olarak sitede belirtilen  Instagram aylık beğeni paketleri inceleyerek takipçi sayınızın % 30 u kadar beğeni paketi almanız tavsiye ediliyor.

Aylık beğeni paketleri adından da belli olduğu gibi oto beğeni olarak gelir, Yani siz paketi satın aldıktan hemen sonra aktif edilir ve paylaşım yaptığınız vakit 0 – 10 dakika yada sizin tercihinize bağlı olarak 90 dakikaya kadar sürede gönderim sağlanır.

İnstagram beğeni paketlerinden öncesinde mutlaka takipçi sayınızın en az binlerin üzerinde olması gerekmekte. Aksi halde az takipçisi olan kişiyi etkileşimden gören instagram kullanıcılarıda takip etmeye başlamayacakları aşikardır.

İnstagram Beğeni Satın Almak İçin Hangi Site Seçilmelidir?

 Genel olarak tercih edilen paketlerden biri olan beğeni satın alma sizin kendi bütçenize şirketinizin büyüklüğüne göre satın alımı yapmak başta olmak üzere, birçok fiyat içerisinde ucuz takipçi ve Beğeni satın al işleminde bulunabilirler. Uygun fiyatlı ve güvenilir beğeni almak isteyenler takip2018 sitesini tercih edebilir.

Insatgram kullanıcıları bu avantaji ile kolayca beğeni alabilir ucuzluk fırsatlarından yararlanbilir. Ayrıca takip2018 den beğeni aldığınız vakit son paylaşımınıza hemen gelen beğeni hediye olarak gelmektedir.

Beğeni paketleri türk kişilerden oluşur, yabancı beğenilerin kimseye bir faydası olmayacağını bilen sistem sayesinde sizlere instagram aylık beğeni satın alma paketlerin de mecburi bırakarak Türk beğeni almanıza zorluyor gibi görünsekte aslında bu sizin faydanızadır.

İnstagram uygulamasında akıllı bir robot sistemi ile çalıştığını unutmayınız, takipçileriniz türk iken beğeniler yabancı gelirse? o robot sizi üzer :). Ayrıca uygun fiyat politikasına sahip kaliteli hizmetin tek adresidir.

İnstagram Beğeni Neden Alınır?

Takipçi almadan beğeni olayına girmeniz mümkün değildir, bunu bildiğini varsayarak beğeni satın almanızda takipçiler ne kadar gerçek kişiler olsa da herkesi her paylaşım ile mutlu etmek mümkün değildir.

Bu sebepten dolayıdır ki 10bin takipçisi olan bir kullanıcı maksimum 300 500 beğeni gelir paylaşımına, 10bin takipçisi olan kişinin ise görüntü ve prestij açısından 1.500 kadar beğeni olması gerekmektedir. Sitenin beğeni paketlerini incelemek için bu linkten bakabilirsiniz. https://www.takip2018.com/instagram-begeni-satin-al.html

 

İlginizi Çekebilir