1. Anasayfa
  2. Haber

Beğenilen Apple Arcade Oyunu Grindstone Artık PC’de

Beğenilen Apple Arcade Oyunu Grindstone Artık PC’de
grindstone oyunu
0

Apple Arcade oyun aboneliği servisi Eylül 2019’da bir oyun paketiyle piyasaya çıktığında, birçok oyuncu özellikle Grindstone oyununu çok sevdi ve çok övdü. Bu hafta ise bu çizgi film benzeri bulmaca oyunu nihayet PC’de piyasaya sürüldü.

Grindstone, şimdilik bir Epic Games Store’a özel yayınlandı. Normalde 20 dolara mal olacak olan bu oyun, şu anda bir lansman indirimi altında ve 15 dolar fiyatıyla satılıyor. Ek olarak, Epic’in Mega Satışının bir parçası olarak , oyunun fiyatını 5 $ ‘a düşüren tek bir başlıkta kullanmak için 10 $’ lık krediyi Epic mağazalarından alabilirsiniz.

Ayrıca Below ve Superbrothers: Sword and Sworcery’yi de yapan Capy tarafından geliştirilen Grindstone, oyunculara ızgaralar üzerinde düzenlenmiş labirent benzeri seviyelerde bir karakterde gezinme görevi veriyor . Oyunda oyuncular aynı renkteki düşman zincirlerini kırmalı ve tuzaklardan kaçınmalıdır.

Grindstone Switch’te de Yer Alıyor

Oyun Apple Arcade ve PC’de bulunmasının yanı sıra Switch’te de bulunuyor. Capy, oyun için sürekli olarak yeni seviyeler ve zorluklar ekleyen önemli güncellemeler yayınladı. Fortune Grind adlı en son güncelleme, Günlük Öğütme moduna her koşuda değiştiriciler ekleyen bir çarkıfelek getiriyor. Epic Store sürümü diğer sürümlerle günceldir ve Fortune Grind içerir.

 

İlginizi Çekebilir