1. Anasayfa
 2. Çözüm/Rehber
Trendlerdeki Yazı

Fifa 21 Genç Yetenekler Rehberi | Kariyer Modu

Fifa 21 Genç Yetenekler Rehberi | Kariyer Modu
fifa 21 genç yetenekler
0

İçerik Tablosu

Fifa’nın kariyer modunu oynadıysanız, hemen hemen en önemli olgunun genç yetenekleri bulmak olduğunu bilirsiniz. Fifa 21 genç yetenekler yazımız sayesinde, sizler de kulübünüze en yetenekli futbolcuları alabileceksiniz.

FIFA 21’de , özellikle Kariyer Modunda oynarken genellikle genç yeteneklere ihtiyaç duyulur. Özellikle transfer bütçesi düşük takımlarla kariyerinize başlıyorsanız, tek şansınız kiralık oyuncuları ve genç yetenekleri doğrudan  takımınıza çekmektir. Bu nedenle bu oyunun kariyer modunda dikkatinizi çekebilecek potansiyeli yüksek en genç oyuncuların bir listesini derlemeye çalıştık. Bu liste, aşağıda görebileceğiniz yüksek potansiyele sahip en iyi oyuncuları içeriyor. Bu oyunculardan bazıları oyundaki en yüksek not ortalamasına sahip bile olabilir!

Genç yetenekler, küçük yaşlarına rağmen büyük potansiyellere sahiptirler. Örneğin 17 yaşında 70 reyting ile aldığınız bir oyuncunun 90+ potansiyele sahip olması gibi. Zaman içerisinde kariyer modunun sağ alt tarafında yer alan antremandan da faydalanarak, oyuncularınızı geliştirebilirsiniz. Fifa 2021 genç yetenekler listemizi detaylı biçimde sizler için hazırladık. Yazımızı beğenirseniz, Oyun Post olarak sizlere göndereceğimiz bildirimlere izin vermeniz halinde, yeni yazılarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca Bunu da okuyabilirsiniz: Fifa 21 Oyunu Modları, Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri

Fifa 21 Potansiyelli Genç Kaleciler

Fifa 21 kariyer modunda tercih etmeniz halinde, ileriki yıllarda işinize çok yarayacak potansiyellere sahip kalecileri sizler için listeledik. Listemiz tamamen Fifa 21 genç yetenekler kaleci hakkında bilgi olmanız adına oluşturulmuştur. Bu kaleciler hakkında bilgi edinerek, takımınızı en yüksek seviyelere taşıyabilirsiniz.

Fifa 21 Genç ve 80+ Potansiyeli Kaleciler

Kaleciler arasında fiyatlandırma bazından en düşüklerini ve potansiyelleri de 80+ olanların listesi;

 • Espanyol kulübünde bulunan kaleci Fortuno 18 yaşında, 82 potansiyele sahip. £475k
 • 18 yaşında Lille’de bulunan Lucas Chevalier, 83 potansiyelli bir kaleci. £425k
 • Genk kalecisi olan Maarten Vandevoort, 18 yaşında ve 87 potansiyele sahip. £1.4m

Listemizden sonra Fifa 21’in genç yetenekleri arasında en iyi kaleci olan Donnarumma’nın da özelliklerini belirtmek istedik.

 • 21 yaşında Milan kalecesi Gianluigi Donnarumma, 85 reyting ve 92 potansiyele sahip. £37m

Fifa 21 Potansiyelli Genç Defans Oyuncuları

Defans son yıllarda çıkan Fifa serilerinin (19-20-21) belki de en önemli alanı. Fifa 21 genç yetenekler defans oyuncuları arasından en iyileri sizler için derlemeye çalıştık. Derlediğimiz bazı oyuncular gerçekten kariyer sahibi ve bileceğiniz oyuncular olsalar bile, bir kısmının adını bile duymadığınıza eminiz.

Sizler de listeleyeceğimiz defans oyuncuları arasından, size uygun olanların seçerek birkaç yıl içerisinde dünyanın en iyi kulüpleri arasında girebilirsiniz. Hatta Şampiyonlar Ligi’ni bile kolayca kazanabileceğinizi düşünüyoruz.

Fifa 21 Genç ve 80+ Potansiyelli Defans Oyuncuları

Potansiyel seviyeleri ile gözleri kamaştıran, henüz 20 yaşına bile gelmemiş genç defans oyuncularını sizler için listeledik. Fifa 21 genç yetenekler arasında yer alan defans oyuncuları;

 • William Saliba, Arsenalli 19 yaşında ki genç 74 reytinge ve 87 potansiyele sahip. £9m Stoper
 • Nuno Mendes, Sporting CP oyuncusu olan, 18 yaşında ki genç 72 reyting ve 87 potansiyele sahip. £5.5m Sol kanat bek ve sol orta
 • Alphonso Davies, 19 yaşında Bayern Munich oyuncusu 85 reyting ve 92 potansiyele sahip. £20.5m Sol bek, sol orta ve sağ orta.
 • Alphonso Davies, 19 yaşında Bayern Munich oyuncusu 85 reyting ve 92 potansiyele sahip. £20.5m Sol bek, sol orta ve sağ orta.

Fifa 21 Genç ve 80+ Potansiyelli Kanat Oyuncuları

Potansiyel seviyeleri ile gözleri kamaştıran, çok ama çok  genç kanat oyuncularını sizler için listeledik. Fifa 21 genç yetenekler arasında yer alan kanat oyuncuları;

 • Harvey Elliott, 17 yaşında Liverpool oyuncusu, 65 reyting ve 85 potansiyele sahip, sağ kanat oyuncusu
 • Ansu Fati, 18 yaşında Barcelona oyuncusu, 76 reyting ve 90 potansiyele sahip, sol kanat oyuncusu
 • Rodrygo, 19 yaşında Real Madrid oyuncusu, 79 reyting ve 90 potansiyele sahip, sol kanat ve sağ kanat oyuncusu
 • Callum Hudson-Odoi, 19 yaşında Chelsea oyuncusu, 74 reyting ve 86 potansiyele sahip, sol kanat ve sağ kanat oyuncusu

Fifa 21 genç yetenekler orta saha ve forvet olarak güncellenecektir. Sitemizi takipte kalarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir