1. Anasayfa
  2. Çözüm/Rehber

Hearts of Iron 4 Türkçe Yama

Hearts of Iron 4 Türkçe Yama
hearts of iron 4 Türkçe yama
0

Kendine has kitlesi ve forumları ile birlikte Hearts of Iron 4, oyun severlerin kalbine taht kurmuş konumdadır. Hearts of Iron 4 Türkçe yama sayesinde, oyunu kendi dilimizde oynamanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Pek çok farklı site de, birden fazla sayıda Türkçe yama bulunmakta olsa bile, bu yamaların pek çoğu tam olarak işe yaramamaktadır. Hearts of Iron 4 Türkçe yama seçenekleri arasından Steam modu olan bile vardır.

Oyunu Türkçe yapmadan daha önemli olan, oyunun temel oynanışlarını bilmektir. Temel oynanış terimleri ve nasıl oynandığını öğrenmek için tıklamanız yeterli olacaktır.

HOI 4 %100 Türkçe Yama Hangi Sitelerde Var?

HOI 4 çıktığı günden bu yana strateji oyun severler için yeri bambaşka bir oyundur. Türkçe karakter desteği, oyun içerisinde bulunan tüm önemli yerleri anlamanıza yardımcı olacaktır. HOI 4 Türkçe yama 2020 yılında bile güncelleme almaktadır.

Geçmişi eski olan bu oyunun, 2020 yılına gelindiğinde bile bu kadar büyük bir hayran kitlesinin olmasından, oyunun ne kadar başarılı bir strateji oyunu olduğunu anlamak mümkün. Sizler ile paylaşacağımız sitelerden indireceğiniz dosyalar sayesinde oyununuzu tamamen Türkçe dil destekli hale getirebilirsiniz.

  • Steam üzerinde bulunan mod sayesinde Türkçe Yama desteği alabilirsiniz.
  • Strateji forumlarından arama yaparak da, oyunun yamasına ulaşmanız mümkün.
  • Son olarak Turkmmo adlı forumda paylaşılan yamayı deneyebilirsiniz.

Paylaşımını yaptığımız sitelerden indireceğiniz dosyaların virüs taramasını yapmayı ihmal etmeyin. Olası herhangi bir problemde sorumluluk tamamen sizlere aittir. Oyun Post olarak bizler Hearts of Iron 4 Türkçe yama için ulaşım yerlerini sizlere göstermekteyiz.

Türkçe Yama Kurulumu

Sizlere verdiğimiz Steam modu linkine gittikten sonra, Abone ol tuşuna basın. Sonrasında launcher üzerinden oyunun modunu aktif hale getirin. Steam için işlem bu kadar basit. HOI 4 Türkçe yama kurulumu için sizlere verdiğimiz Turkkmo forumunda bulunan dosyayı indirin, indirdiğiniz dosyayı oyununuzun yüklü olduğu konumun içerisine çıkartın. Forum için de yapmanız gerekenler bu kadar.

Bizleri takip ederek, diğer strateji oyunlarının da Türkçe yamaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Hearts of Iron 4 seven kimseler arasındaysanız, sitemizi takip ederek oyun ile ilgili yeni bilgiler edinebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir