1. Anasayfa
  2. İnceleme

Max Payne 3 Türkçe Yama

Max Payne 3 Türkçe Yama
Max payne 3 türkçe yama
0

Oynadığımız her oyunun senaryosunu anlamak, biz oyun severler adına oldukça önemlidir. Max Payne 3 Türkçe yama sayesinde, Max Payne’in senaryosunu daha net anlayarak, oyunun içine daha rahat girebileceksiniz.  Max Payne çıktığı günden bu yana, Türkiye’de ve dünya çapında büyük başarı ve beğeni toplamayı başarmış bir oyun serisidir.

Hatta Max Payne 2 oyunu için Türkçe seslendirme yapılmıştır. Türkçe seslendirmeyi yapan kimseler sadece Max Payne serisinin Türkiye’de bulunan hayranları olup, ücretsiz olarak seslendirmeyi kullanıma sunmuşlardı. Bu kadar sevilen bir oyun olan Max Payne Türkçe yama sayesinde, çok daha keyifli bir hale gelmektedir.

Türkçe Yama İndirme Linkleri ve Kurulum

Max Payne oyunu için yayımlanan yamaları indirebileceğiniz ve uzun süredir sektörde yer alan 1 ana site bulunmakta. Sitelenin linklerini birazdan sizler ile paylaşacak ve kurulum esnasında yapmanız gerekenleri eksiksiz olarak sizlere anlatacağız. Max Payne 3 Türkçe yama indir linki;

  • 2013 yılından beri oyunların Türkçe yamalarını bizlere sunan “Türkçe Yama” sitesi için tıklamanız yeterli.

Yamanın Kurulumu

Yama exe dosya uzantılı olarak bilgisayarınıza iniyor. Exe dosya uzantılı yamayı çalıştırarak, kolay bir biçimde kurulum yapabilirsiniz. Max Payne Türkçe yama kurulumu işte bu kadar basit. Yamanın kurulumunu yaptıktan sonra, Max Payne 3 oyununu tamamen Türkçe biçimde oynayabileceksiniz.

Eğer bu muhteşem senaryoya sahip oyunu daha önce Türkçe dil desteği ile oynamadıysanız, mutlaka altyazısı Türkçe biçimde oynamanızı da sizlere tavsiye ediyoruz.

Max Payne 3 Ana Hikayesi Neyi Anlatıyor?

Bu konu ile ilgili daha detaylı bir yazıyı, ilerleyen tarihlerde yayımlayacağız. Yine de kısa bir biçimde üzerinden geçmek gerekirse, Max Payne 3 ana hikayesi yorgun bir polisi anlatıyor.

  • Max Payne 2 oyununun bittiği tarihten 9 yıl sonrası konu alan, serinin 3.oyunu Brezilya’da geçmekte.
  • Brezilya’da sakin ve bitik bir hayat süren Max’in başından geçenler ve özel koruma işine nasıl girdiği konusu, oyunun başında film tadında anlatılıyor.
  • Max Payne 3 Türkçe altyazı sayesinde sizlerin de daha net anlayacağı, asıl hikayenin olayları ve şaşırtıcı entrikalar ile muhteşem bir aksiyon oyunu oynamak isterseniz bu oyun tam sizlere göre.