1. Anasayfa
 2. Haber

2021 Yılı İçin En iyi Oyun Nickleri

2021 Yılı İçin En iyi Oyun Nickleri
en iyi oyun nickleri 2021
0

Oyun karakterinize veya hesabınıza vereceğiniz nick name (takma isim) oldukça önemlidir.2021 yılında en iyi oyun nickleri yazımız ile sizlere kendinizi daha iyi yansıtabileceğiniz havalı ve güzel oyun içi isimler bulduk.

Özellikle online rekabetçi oyunlar oynamayı tercih eden kimseler veya online rpg oyun severler için nick oldukça önemlidir. Oyunu ne kadar iyi oynarsanız oynayın, isminiz akılda kalmıyorsa bir sonraki oyun unutulma ihtimaliniz daha yüksek. En iyi oyun nickleri 2021 yılı yazımız sayesinde, sizlerin de akıllardan çıkmayacak güzel nickleri olacak.

Severek Kullanacağınız En İyi Nickler

Kullandığınız nick name sayesinde, oyun içerisinde ayrı bir havaya girebilirsiniz. Hatta ilerleyen zamanlarda nickiniz ile sizler arasında bağ bile oluşur. Kesinlikle havalı duran en iyi nickler;

 • Aspect, tercih edebileceğiniz ilk nickname.
 • Big Papa, büyük baba anlamına gelen bu nickname ile oyun içi saygınlığınızı belirtebilirsiniz.
 • Mad Dog, çılgın bir oyun tarzına sahipseniz sizin için ideal bir oyun takma adı.
 • Yılanlar ile aranız nasıl? Cevabınız iyi ise, Cobra nicki tam sizlik.
 • Ghost da oldukça güzel nickname.  

Diğer nicklerimize geçmeden önce, şekilli nicknameleri sıralamayacağımızı bildirmek isteriz. Garip yazı tipleriyle yazılmış nicklerin modasının geçtiğini düşünüyoruz. 2021 yılı için tercih edilebilir en güzel nickler kısa ve güzel anlam ifade edenler olacaktır.

Kısa Ama Etkileyici Nickler

En şaşalı oyuncuların bile kısa nickleri olduğu dikkatinizi çekti mi? Eğer sıkı oyun takipçileri arasında yer alıyorsanız, bu soruya çoktan evet cevabını vermişsinizdir. En iyi oyun nickleri arasında yer alan, kısa ama oldukça etkileyici nickler;

 • Rex, oldukça havalı bir nickname.
 • Kızgın ve öfkeli oyuncular “Ire” nickini tercih edebilirler.
 • K-9 köpeklerini seviyor, onların vahşi doğasına hayran kalıyorsanız “K-9” tam sizlik bir nick.
 • Havacılık ve uçaklara meraklıysanız “Aero” nickini tercih etmelisiniz.
 • Pike da oyun ismi olarak seçimleriniz arasında bulunabilir.

Daha fazla nickname istiyorsanız yorum yazarak bizlere bildirmeniz yeterli. Elimizden geldiğince en iyi nickler listesini sizlere sunduk. Oyun kültürünüzü geliştirirken, bir yandan da eğlenmek istiyorsanız yazılarımızı okuyabilirsiniz. Oyun Post olarak daima sizlere daha çok bilgi vermeyi, bilgi verirken de eğlendirmeyi planlıyoruz.

Bu güzel nickleri kullanabileceğiniz oyunları ücretsiz edinmek için, ücretsiz oyun indirme siteleri hakkında ki yazımızı okuyabilirsiniz.