1. Anasayfa
  2. Haber

İos instagram iptal edilen mesajı görme iphone

İos instagram iptal edilen mesajı görme iphone

İos instagram iptal edilen mesajı görme iphone:İptal edilen bir Instagram mesajını görüntüleme Instagram doğrudan mesajlarını iPhone’unuzdan yedeklemenin güvenli bir yolu yoktur. Bu nedenle, Instagram’da silinen veya iptal edilen doğrudan mesajlarınızı kurtarmak için bazı farklı ideolojileri takip etmeniz gerekir. Çeşitli çevrimiçi Instagram mesaj kurtarma araçları, Instagram dosya kurtarma işleminde size yardımcı olabilir. Silinen Instagram DM‘lerini kurtarmanın en kolay yolu, söz konusu kişinin hesabından silmediyse size sohbet veya mesaj göndermesini istemektir.

İptal edilen Instagram gönderilerini görüntüleme.Silinen veya iptal edilen Instagram gönderileriniz artık iPhone/Android cihazınızda değil, evet. Instagram sunucusunda saklanmaya devam edecektir. Doğrudan mesajlar, fotoğraflar, videolar ve yorumlar dahil olmak üzere Instagram’da paylaştığınız tüm verileri indirebilirsiniz. Bunu yapmak için:

Bilgisayarınızın tarayıcısında Instagram web sitesine gidin, Instagram hesabınız ve şifreniz ile web sürümüne giriş yapın. Şimdi şu şekilde profilinize gidin: sağ üst köşedeki hesap ayarları simgesine tıklayın.

Dişli simgesini tıklayın ve açılır menüden “Gizlilik ve güvenlik“i seçin.” Veri İndir” araması yapın ” İndirme İste” seçeneğine ilerleyin. Kimliğinizi doğrulamanız istenecektir. Tekrar oturum aç’a dokunun ve Instagram hesap bilgilerinizi girin. Ardından, e-posta adresinizi girin ve ardından, bir bağlantı almak için İleri’yi tıklayın. fotoğraflarınız, yorumlarınız, profil bilgileriniz ve diğer verilerinizin bulunduğu Instagram’da bir dosya..Şimdi tekrar Instagram şifrenizi girin ve “İndirme İste”ye tıklayın.Daha sonra Instagram’dan “Instagram Bilgileriniz” konulu bir e-posta alacaksınız. Silinen veya iptal edilen Instagram gönderilerinizi bu yöntemle kolayca görüntüleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir