1. Anasayfa
  2. Haber

Yeni Çıkacak Oyunlar 2021 | Yeni Oyunlar Seri 2

Yeni Çıkacak Oyunlar 2021 | Yeni Oyunlar Seri 2
Yeni çıkacak oyunlar 2021
0

Tüm oyun severlerin merak ettiği konu, 2021 yılında gelecek oyunlar ve devam eden seri oyunlar konusudur. Hepimizin dikkatle takip ettiği yeni çıkacak oyunlar 2021 yılı içerisinde bizleri tatmin edecek gibi duruyorlar. Yeni oyunlar olarak yayımladığımız serinin 1.kısmında da sizlere çıkacağı duyurulan oyunları söylemiştik.

Sırasıyla çıkacak oyunlar ve oyun özellikleri hakkında yeni bilgiler vermeye devam edeceğiz. Yeni oyunlar her zaman insanların ilgisini cezbetmiştir. Ne kadar ilgi çekici olsalar da, özellikle seri oyunlar, önceki oyunlarının verdiği hissiyatı veremeyince ağır eleştiriler altında kalmaktadırlar. Bu yıl çıkacak oyunlar 2021 yılında çıkacak olan devam yapıtlarının, eskilerini aratmaması dileğiyle.

Hitman 3 (20 Ocak 2021)

https://www.youtube.com/watch?v=NJoNXqUsHr0

Hitman serisinin devam oyunu olan Hitman 3’ün çıkış tarihi 20 Ocak olarak bildirildi. Aynı tüm platformlarda (PS, Xbox, Nintendo, PC, Stadia gibi) çıkması bekleniyor. Ajan 47’nin dönüşünü konu alan bu oyunun fragmanına bakarak oyun içerisinde hem gizlilik hem de doğrudan aksiyona girebileceğiz gibi duruyor. Yeni ve güncel çıkacak oyunlar 2021 20 Ocak tarihinde yayımlanması beklenen bu oyunu dört gözle bekliyoruz.

The Medium (28 Ocak 2021)

https://www.youtube.com/watch?v=ve5QM0d9fP4

Sadece Xbox Series X ve Xbox Series S ile PC platformlarına çıkış yapacak bu oyun, yeni jenerasyon korku oyunu. Oyunun tabanında yer alan psikolojik öğeler ile oyunun korku düzeyi artırılmak istenilmiş. Psikolojik gerilim ve korku türünde oyun severlere, yeni piyasaya sürülecek oyunlar 2021 28 Ocak tarihinde yayımlanacak olan The Medium’u denemelerini tavsiye ederiz.

Outriders (2 Şubat 2021)

https://www.youtube.com/watch?v=dqB46adBC-o

PS5, PS4, Xbox Series X ve Xbox Series S, Xbox One, Stadia ve PC platformlarında çıkması beklenen Outriders 3.şahıs nişancı oyunudur. İçerisinde RPG ögelerini de bulundurmakla beraber, bol bol aksiyona girebileceğiniz bir yapımdır.

Yeni çıkacak oyunlar 2021 yılı için 3.serimizde yer alacak oyunları sizler de belirleyebilirsiniz. Yorum yaparak incelemesini yapmamızı istediğimiz oyunu yazabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir