1. Anasayfa
  2. Haber

Oyun İndirme Siteleri

Oyun İndirme Siteleri
oyun indirme siteleri
0

Oyunlar hepimizin hayatında önemli yer kaplamakta. Çünkü biz oyun severleri hayatın sıradanlığından çıkararak bambaşka dünyaları deneyimlememize, oyunlar bizzat vesile olmakta. Ülkemizde oyunların fiyatları baz alındığı zaman, oyun indirme siteleri pek çok kullanıcının yardımına koşuyor.

Oyunları ücretsiz olarak indirebileceğiniz siteler, kesinlikle yasal değil. Yasal olmamasının yanı sıra, özellikle öğrencilik döneminde pek çok kişi ya bu yöntemlere başvuruyor ya da oyunu hiç oynayamıyor.

Tam olarak bu yüzden sizlere güvenilir oyun indirme siteleri konusunda ücretsiz oyunları indirebileceğiniz hem yasal hem de oldukça iyi sitelerden bahsedeceğiz.

Ücretsiz PC Oyun İndirme Siteleri

Yasal olarak kullanmanızda herhangi bir sorun oluşturmayacağını düşündüğümüz siteleri sizler ile paylaşacağız. Fakat yasal olarak kullanımı sonradan yasaklanmış veya bizlerin bilgisinde eksiklik var ve şuan da siteler içerisinde yasal olmayanlar varsa bizlere bildirebilirsiniz.

Listemizde bulunan bazı siteler hem ücretli hem de ücretsiz olarak belirlenmiştir. Oyun indirme siteleri;

  • Acid Play sayesinde Ice Tower, Super Mario 3 gibi eski ve kült oyunları ücretsiz indirebilirsiniz.
  • Epic Games’in sunduğu hali hazırda pek çok ücretsiz oyun ve de kampanya dönemlerinde de hediye ettikleri birçok oyun bulunmakta.
  • Steam platformunu oyun sever olan herhangi birinin bilmemesi mümkün olmasa bile, biz yine de sizler için listemize aldık.
  • Mega Games adlı site hem oyun hem de oyun modlarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir site.

Oyun İndirirken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Oyunları indirmeden önce dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunmakta. Bu unsurların en başında, indireceğiniz oyunun sistem gereksinimlerini, bilgisayarınızın sistem gereksinimleri karşılayabiliyor mu? Karşılayamıyor mu? Kontrol etmelisiniz. Oyun indirme siteleri arasında verdiğimiz siteler ne kadar güvenli olsalar bile, sizler oyunları indirdikten sonra virüs taraması yapmayı unutmayın.

 Torrent Oyun İndirme Siteleri

Yazımızın önceki kısmına nazaran bu kısım biraz daha farklı. Torrent oyun indirme siteleri sayesinde güncel oyunları çok kısa bir süre içinde crackli indirebilirsiniz. Bu sitelerden yapacağınız indirmeler genellikle oyunun telif haklarını elinde bulunduran kişiler tarafından servis edilmemektedir.

  • Zamunda torrent sayesinde, film, oyun, dizi ve aklınıza gelebilecek hemen herşeyin torrentini bulabilirsiniz.
  • Torrents.me adlı siteye girerek de ihtiyacınız olan torrentin orada olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
  • RARBG sitesi de torrent indirebileceğiniz bir diğer adres.

İndirdiğiniz oyunlarda kullanabileceğiniz güzel nickler bulmak adına, konu ile ilgili yayımlanan yazımızı tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir