1. Anasayfa
  2. Haber

Steam hesabının ne kadar olduğunu öğrenme?

Steam hesabının ne kadar olduğunu öğrenme?

Steam hesabının ne kadar olduğunu öğrenme:e tarafından geliştirilmiş bir dijital dağıtım, çok oyunculu ve iletişim platformudur. Günümüze kadar gelen bir platform olan bu platform üzerinden oyunları dijital olarak satın alabilir, inceleyebilir, multimedya oluşturabilir ve arkadaşlarınızla çevrimiçi oyunlar oynayabilirsiniz. Ayrıca Steam, Windows, Linux ve Mac OS işletim sistemlerini destekler.

Steam aboneliği tamamen ücretsizdir.

Steam, rahat kullanım için masaüstü uygulama desteği sağlayarak, hızlı erişim ve başlatma bildirimi özelliği sayesinde oyuncularla kesintisiz iletişim kurmanıza da olanak tanır. Birçok oyun, eklenti ve içerikle ilgili program Steam aracılığıyla satılır ve çevrimiçi olarak doğrudan bilgisayarınıza indirilebilir.

Steam hesabımın maliyeti nedir?

Önce SteamDB
web sitesini ziyaret edin.
Sayfanın üst kısmındaki Hesap Makinesi menüsünü tıklayın. bu açılır.
Bu alana Steam ID’nizi veya Steam profil bağlantınızı girin.
Ortalama Steam hesap değerinizi sonuçların sağ üst köşesinde görebilirsiniz.

Steam hesabımın maliyeti nedir?

SteamDB Web SitesiSteam yalnızca Steam hesabının değerini göstermekle kalmaz, aynı zamanda Steam Ülkesinde bulunan oyunların fiyatlarını da listeler , yaklaşan yeni oyunların duyuruları, Steam’deki veya Steam hesabınızdaki aktif oyuncu sayısı, envanterinizdeki öğeler, kitaplığınızdaki oyunlar, SteamDB arkadaş listeniz vb.>

İlginizi Çekebilir