1. Anasayfa
  2. Blog

En İyi Android Simülasyon Oyunları

En İyi Android Simülasyon Oyunları

Dünyanın en fazla kullanılan telefon işletim sistemi olan Android, market sistemi aracılığıyla kullanıcılarına milyonlarca oyun çeşidi sunmaktadır. Özellikle de virüs nedeniyle evlere kısılıp kaldığımız şu günlerde android simülasyon oyunlarına olan ilgi bir hayli fazla. Durum bu olunca da insanlar artık oynadıkları eski oyunların yerlerine yenilerini arayabiliyorlar. Sizler de bu yazımızdan istifade ederek en iyi olarak görülen android simülasyon oyunlarını keşfedebilirsiniz.

  • Penguin Isle

Bir şehir kurma simülasyon oyunu olan Penguin Isle özellikle son zamanlarda oldukça popüler konumda. Birçok Türk oyuncunun da oynadığı oyunu sizler de android telefonlarınıza indirip rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyun temel bir şehir kurma oyunu olsa da birçok yeni özelliğe ev sahipliği yapıyor. Sizler de oyunda penguenlerinizi yöneterek büyük bir şehir inşa etmeye çalışıyorsunuz. Ancak tüm bunları yaparken dikkat etmeniz gereken bir takım noktalar bulunmaktadır. Özellikle de şehrin kaynaklarını kullanırken dikkatli olmanız gerekiyor. Aksi taktirde kaynaklarınız gereksiz yere erkenden tükenebileceği için şehri genişletme planlarınız gecikebilir.

  • Egg Inc.

Ücretsiz android simülasyon oyunları arasında en iyilerden biri konumunda olan Egg Inc milyonlarca indirilmeye sahip durumda. Milyonların tercihi olan bu oyunda kısaca değinmek gerekirse bir tavuk çiftliğini yönetiyorsunuz. Oyundaki amacınız ise her zaman daha fazla tavuğa sahip olmak. Alacağınız bu tavuklar sizlere daha fazla kazanç sağlayacağı için ne kadar tavuk o kadar fazla para diyebiliriz. Oyun içerisinde tavuk biriktirme yolu ise ekrana dokunmak. Ekrana ne kadar hızlı bir şekilde dokunursanız o kadar fazla tavuk biriktirebilirsiniz. Vakit geçirmek için birebir olan Egg Inc’yi tamamen ücretsiz bir şekilde indirmeniz mümkün.

  • Car Parking Multiplayer

Araba oyunlarını sevenler için birebir olan Car Parking Multiplayer oyunu Android marketlerden tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Keyifli bir şekilde sizler de vakit geçirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bu oyunu telefonlarınıza indirmek olacaktır. Daha sonrasında birbirinden farklı haritalarda ve yine birbirinden farklı arabalarla oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyundaki amacınız ise size verilen veya satın aldığınız arabalar ile belirlenen alanlara park yapmak.

İlginizi Çekebilir
güvenilir saxenda satın al türkiye her ile kargo ile gönderim sağanıyor , trendyol hepsi burada satış noktaları.