1. Anasayfa
  2. Blog

Daha İyi Pubg Mobile Oynamak İçin Tavsiyeler

Daha İyi Pubg Mobile Oynamak İçin Tavsiyeler

Bildiğiniz üzere yıllar önce çıkmasına rağmen Pubg Mobile hem ülkemizde hem de dünya genelinde halen çokça oynanan mobil oyunlardan birisi. Hal bu olunca da oyunun sevdalıları kendisini oyunda geliştirmek adına neler yapabileceklerini merak edebiliyorlar. Bu yazımızda daha iyi Pubg Mobile oynayabilmeniz için birkaç tavsiyeye yer vereceğiz. Sizler de bu sayede daha üst sıralamalara rahat bir şekilde erişebilir ve profesyonel olarak bu oyunda yer alabilirsiniz.

Sık Sık Antrenman Yapın

Daha iyi bir Pubg oyuncusu olmak istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken şeylerden biri şüphesiz ki sık sık antrenman yapmaktır. Normal oyunlardan ayrı olarak tek başınıza oyunlar oynayarak kendinizi zorlamayı deneyin. Arkadaşlarınızla birlikte oynamadığınız oyunlarda kendinizi daha fazla kollamanız ve etrafa bakınmanız gerekecektir. Bu da sizlere daha iyi pozisyon alma ve daha iyi kaynak tüketimi gibi çeşitli avantajlar sağlar. Sizler de böylelikle daha iyi bir Pubg Mobile oyuncusu olma yolunda ilk adımınızı atmış olursunuz.

Doğru Kaynak Tüketimine Dikkat Edin

Pubg Mobile oyuncularının yaptığı en büyük hatalardan biri de ne yazık ki doğru kaynak tüketimine dikkat etmemektir. Bu yüzden de düşman ile çatışma sırasında mermileriniz bir anda bitecek duruma gelebiliyor. Sizler de öncelikle doğru kaynak, yani mermi ve bomba gibi maddelerinizin tüketimine dikkat etmelisiniz. Bu durum sizin daha iyi bir şekilde Pubg Mobile oynamanız için kriterlerin başında gelmektedir. Her ne kadar bu konu birçok oyuncunun umurunda olmasa da 10 oyunun en az dördünde bu sorun yaşanabiliyor. Sizler de merminiz bitip çatışmada zor durumda kalmak istemiyorsanız kaynaklarınızı daha tasarruflu bir şekilde kullanmalısınız. Buna ek olarak oyun ayarlarından maksimum mermi toparlama kapasitenizi arttırarak da daha rahat edebilirsiniz. Bu sayede artık çantanızda daha fazla mermi birikecektir.

Ek Oyuncu Ürünleri ve Ayarları

Bildiğiniz üzere piyasada Pubg Mobile için birçok ek oyuncu ürünleri mevcut. Bu ürünler sizin daha rahat nişan almanızı ve daha rahat oynamanızı sağlayabilir. Sizler de söz konusu ürünleri almayı düşünerek oyun zevkinizi doruklara çıkarabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
Orijinal efedrin türkiye satışı, güvenilir firma