1. Anasayfa
  2. İnceleme

Spider-Man: Miles Morales (PC)

Spider-Man: Miles Morales (PC)

Amerikalı aktör Chris Casamassa, 1995 yapımı Mortal Kombat filminde Akrep’i canlandırdı, bu nedenle o döneme uygun.

Ancak 1997’de işler daha da karmaşık hale geldi. Chris Casamassa, şu anda bir Batman filmi üzerinde çalıştığı için Mortal Kombat devam filminde yer almıyor. Sadık dememin sebebi, J.J. Perry’nin bu filmde üç karakteri oynaması. Kaynaklar doğruysa J.J. Perry bu filmde Scorpion, Noob Saibot ve Cyrax’a hayat veriyor. Bence bu bir yük çünkü herkes maskeli bir karakter ama yapımcılar adına sizden özür dileyip sizi tebrik etmek istiyorum.

Takvim 2021’i gösterdiğinde Akrep karakterini usta oyuncu Hiroyuki Sanada canlandıracak. Hikaye, video boyunca bahsettiğimiz temalar üzerine kurulu. Klanı, ailesi ve kendisi Bihan tarafından katledilmiştir. Yüzlerce yıl sonra geri döner ve soyundan gelen Cole Young’ın tarafını tutarak intikamını alır.

 

Scorpion, çeşitli medyada tekrar eden bir kötü adam olarak görünür ve genellikle bir kötü adam olarak tasvir edilir, ancak o aslında bir kötü adam değildir. Bu da iyi değil. Scorpion’un en temel disiplini, ailesini ve klanını öldürenlerden intikam almaktır. Uzun bir süre Quan Chi tarafından manipüle edilir ama daha önce de belirttiğim gibi sonunda gerçeği öğrenir ve güdüleri buna göre şekillenir.

Dizinin yaratıcısı Edward Boone ve en sevdiğim Mortal Kombat karakteri Scorpion’un hikayesini okudum. Bu makale aşağıda bir video olarak da mevcuttur.

İlginizi Çekebilir
Marvel's Spider-Man_20180826012152