1. Anasayfa
  2. Haber

Gta Haberi Online Hızlı Seyehat

Gta Haberi Online Hızlı Seyehat

Gta Haberi Online Hızlı Seyehat ..Yakın zamanda yapılan bir anket, GTA Online‘ın gelecekte bir hızlı seyahat özelliğine sahip olabileceğini gösterdi. Anket sınırlı sayıda oyuncuya gönderildi ve Rockstar Games, oyunlarındaki olası özellikler hakkında geri bildirim istedi.

Önümüzdeki yıl 10. yılını kutlayacak olan GTA Online, ikonik bir oyun haline geldi ve halen de öyle. en çok satanlar ve yıllar sonra bile hala geniş çapta yeniden üretiliyor. . Pek çok oyuncu geleceğe ve geliştirilmekte olan
GTA 6’ya bakarken, gelecekte GTA 5’in çevrimiçi sürümü için daha fazla özelliğin sunulmasını bekleyebilirsiniz. GTA’ya sorular gönderildi -Players çevrimiçi Teklif gönderdi – Yanıt için GTA Doları ödülleri

GTA Plus abonelik hizmetinde özel olarak yayınlandı, oyunculara en çok ve en az hangi özellikleri kullandıkları soruluyor, ancak şu anda oyunda bulunmayan iki yeni özellikten de bahsediliyor: hızlı seyahat ve Rockstar Games’in mevcut oyunlarına ücretsiz erişim.

Resmi Rockstar Games kanallarında daha fazla bilgi yok, ancak oyuncular anketten birkaç olasılık belirleyebildiler. GTA Online şu anda, oyuncuların Red Dead Redemption 2’deki oyun içi bir ücret karşılığında seyahate izin verenhızlı seyahat özelliği ile yapabildikleri gibi bir konumdan diğerine atlama yeteneğinden yoksundur. ‘lerden oluşan büyük bir filoları ve yanlarına alacakları uçan tekneleri olmadığı için bu mantıklı bir eklemeydi. sonrakine. Bununla birlikte, bazı oyuncular uzun zamandır GTA Online‘a ve hatta GTA 6‘ya bir hızlı seyahat özelliğinin eklenmesini istiyor çünkü haritada gezinmek biraz zaman alabilir. Belki de oyunun en ilginç yönlerinden biri Bu anket, özellikle GTA Plus’ın özelliklerine odaklanmış olmasıdır. Aylık bir ücret talep eden bu hizmet, oyunculara indirim, oyun içi bonus gibi çeşitli avantajlar getiriyor. Ek bir bonus olarak hızlı seyahat özelliği ekleme fikri, muhtemelen birçok GTA Plus oyuncusunun ilgisini çekecek, ancak abone olmayanları kesinlikle üzecektir.