1. Anasayfa
  2. Hile

Pubg Mobile Hileleri Şubat 2021 Güncel! %100 Çalışan Taktikler

Pubg Mobile Hileleri Şubat 2021 Güncel! %100 Çalışan Taktikler
Pubg Mobile Hileleri Şubat 2021 Güncel! %100 Çalışan Taktikler
2

Pubg Mobile Hileleri Şubat 2021 Güncel! %100 Çalışan Taktikler, Pubg Mobile Wall Hack, Pubg Mobile Hile Programları ve güncel konuları derledik.

Pubg oyunu, yani tam adıyla PlayerUnknown’s Battlegrounds çıkar çıkmaz oyun piyasasını salladı. Çıktığı dönemde çok bilinmese de oyun çıkış tarihinde yayınlandıktan sonra kendisine kısa süre içerisinde inanılmaz bir kitle topladı. Bu kitle milyonlara ulaştı ve en Steam üzerinde en çok oynanan oyun listesi sıralamasında birinci sıraya yükseldi. Pubg, Çıktığı dönemde çok fazla hata ve buglar ile dolu olsa da oyun piyasasında çok önemli bir yer edindi.

Battle Royale türünde olan diğer oyunlara bakıldığında Pubg rakiplerine göre çok önde duruyordu. Bu da onu tüm çıkış yaptığı ve çok popüler olduğu zamanda en çok oynanan oyun haline getirdi.

Steam oyun listesi dışında Twitch yayın platformunda da en çok izlenilen oyun listesinde birinci sıraya yükseldi. Pubg oynayan oynamayan hemen hemen herkes bu oyun hakkında az da olsa bir bilgiye sahiptir. Pubg bilgisayar versiyonunun yanı sıra mobil olarak oyuncular ile buluştu.

Pubg mobile, PUBG Corporation ve xFAIRx tarafından geliştirilen, VNG Game Publishing, Tencent Games, Krafton ve xFAIRx tarfından 9 Şubat 2018 tarihinde yayınlanan, Battle Royale Oyunu, Aksiyon oyunu, Massively Multiplayer, Simulation ve Mobil Oyun türünde olan bir oyundur.

Bilgisayar versiyonundan sonra çıkan mobil oyun dünyada mobil oyun sektörünü sallamış durumda. Yaşlısından gencine hemen hemen herkesin cep telefonunda yüklü olan oyun, oyuncular tarafın hemen hemen her yerde oynanmakta. Pubg mobile dünya çapında inanılmaz bir oyuncu topluluğu topladı.

Mobil oyunlar ile uzaktan yakından alakası olmayan insanlar bile bu oyunu oynar duruma geldi. Öyle ki neredeyse bir hastalık, bağımlılık haline geldi. Cep telefonu olan herkes bu oyunu yer fark etmeksizin oynamakta. Parklar ve kafeler dahil hemen hemen her yerde bu oyunu oynayan bir grup insan görmek mümkün.

Tabi ki bu kadar popüler olan bir oyunun hilesinin çıkmama gibi bir ihtimali yok. Bizde mobil oyuncular için mobil platformlarda hileleri nasıl kullanacağınızı ve bu hilelerin ne işe yaradığını göstereceğiz.

Pubg Mobile Hileleri Şubat 2021 Güncel! %100 Çalışan Taktikler
Pubg Mobile Hileleri Şubat 2021 Güncel! %100 Çalışan Taktikler

Pubg Mobile Wall Hack 2021

Pubg mobile hile, Pubg mobile hack, Pubg mobile hilesi nasıl yapılır gibi konuları şimdi sizler ile paylaşacağız.

Pubg mobile hile android veya iOS cihazlarda çalışıyor. Pubg mobile ücretsiz hile fırsatı sunuyor. Eğer Pubg mobile oyununda karşınıza çok fazla hile geliyorsa ve bu sizin oyun zevkinizi etkiliyorsa en azından sıradan hile kullanmayan insanları değil, hile kullanan insanları tespit edip öncelik olarak onları vurmayı deneyebilirsiniz. Bunun sebebi ise hile kullanan insanlarda çok daha fazla loot olması.

Bu sunulan hileler bütün cihazlarda çalışan bir hile türüdür. Ayrıca bu hileler türü cihazınızın lootlu olup olmadığına bakmaz ve herhangi bir root iznine ihtiyaç duymaz.

Wall Hack hilesini kullanırken aklınızda banlanmak gibi bir şüphe olmasın. Eğer oyunu oynarken aşırıya kaçmayıp oyunu hile kullanarak çok kolay ve abartılı şekilde hızlı bitirmezseniz zaten hile kullandığınız fark edilmez. Kısacası bu hileyi kullanırken aşırıya kaçmadan, abartmadan oynamanızı tavsiye ederiz. Oyunun kendi hile tespit sistemi hariç siz hile kullandığınızı çok çabuk belli ederseniz diğer oyuncular tarafından report ve şikayet edilme olasılığınız çok yüksek olur.

Wall Hack hilesi, içerisinde birçok özellik bulunduruyor. Bu özellikler oyuncuların işlerini daha kolay hale getirecek özellikler. Bu hilede tek bir özellik bulunmuyor, tam tersi birden fazla özellik barındırıyor. Bu özelliklerden biri duvar arkasındaki rakip oyuncuyu görmenizi sağlıyor. Bir diğer özellik ise bulunduğunuz bölgedeki düşman sayısını görebiliyorsunuz. Ayrıca rakibin ismini, canını ve düşmüş olan dropların yerlerini görebiliyorsunuz. Bu hile içerisinde bunun gibi birçok hile barındırıyor.

Wall Hack hilesi için tıklayarak indirebilirsiniz.

Pubg Mobile Wall Hack 2021
Pubg Mobile Wall Hack 2021

Pubg Mobile Hile Programları Güncel 2021

Pubg mobile hile için birçok program bulunmakta. Wall Hack`de bunlardan biri. Kendinize Wall Hack dışında bir program kurup hile ile oynayabilirsiniz. Ancak bizim önerimiz Wall Hack olacaktır.

Pubg Mobile Hile Programları Güncel 2021
Pubg Mobile Hile Programları Güncel 2021

Yazımızı beğendiyseniz En İyi Pubg Nickleri, En Yaratıcı Pubg İsimleri 2021 isimli yazımız dikkatinizi çekebilir.

Bu ve bunun gibi yazılarımıza ulaşmak için Oyun Post sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Pubg mobile indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar (2)

  1. Mayıs 31, 2021

    Arkadaşlar ben hileyi kullandım. Hile, sorunsuz çalışıyor.

  2. Hile işe yarıyormu acaba

Bir yanıt yazın