Max Payne 3 Oyununun Sistem Gereksinimleri
Max Payne 3 Oyununun Sistem Gereksinimleri
1

Max Payne 3 Oyununun Sistem Gereksinimleri, Max payne 3 türkçe yama, ve Max Payne 3 hakkındaki bilgileri sizler için hazırlayıp derledik.

Max Payne 3, Rockstar Games ve birkaç Rockstar Games stüdyosu tarafından geliştirilen, Rockstar Games tarafından 15 Mayıs 2012 tarihinde PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows, Mac OS gibi platformda oyuncular ile buluşan  Tek oyunculu oyun ve Çok oyunculu oyun modu olan Üçüncü şahıs nişancı yani TPS türünde bir oyundur.

Max Payne 3 tıpkı Rockstar Games`in diğer oyunları gibi çıktığı zaman inanılmaz bir kitle ve hayran toplayan bir oyundur. Bu oyun duyurulduğunda birçok forum sitesinde ve sosyal medyada gündem konusu olmuştur. Özellikle bir Rockstar oyunu olması tabi ki bu popülerliğin ana sebeplerinden birisidir. Ama bu demek değildir ki bu oyun kötü.

Oyun çıktıktan ve oyuncuların oyunu alıp oynadıktan sonra, sosyal medya ve forumlar üzerinden oyuncular bu oyun ile ilgili görüşlerini paylaştı. Oyunun genel olarak çok beğenildiği apaçık ortada.

Oyun sunmuş olduğu aksiyon inanılmaz iyi. Birçok oyuncu oyunun biz oyunculara sunduğu aksiyonun aşırı tatmin edici olduğunu paylaştı. Oyunun aksiyonu, oynanış mekanikleri, müzikleri gibi birçok etken oyuncuları tatmin etmiş durumda. Özellikle müziklerin oyuncuları gaza getirdiği ve oyunu daha aksiyonlu kıldığını oyuncular tarafından paylaşıldı.

Oynanış bakımından ise silah kullanımı ve o efsane ağır çekimli uçuş animasyonu yine oyuncuların en çok sevdiği özelliklerden. Bu tarz hikayeli oyunların bu kadar aksiyon barındırması bir süre sonra, yani oyun ilerledikçe aksiyonun azalması ve hikaye ye odaklanılması sorunu çoğu oyuncuyu mutlu etmezken bu oyun, hem her an aksiyon içinde oluşu hem de bu aksiyonu oyunda ve hikaye ye çok güzel bir şekilde adapte edilişi sayesinde oyuncuları baymadan oyun zevkini en tepeye çekiyor.

Oynanışın dışında bu oyunun ara sahneleri hikaye ile uyumu ve oynanışa çok güzel yedirilmiş. Tıpkı bir aksiyon filmi izliyor gibisiniz ancak aksiyon kısmını tamamen siz yönetiyorsunuz. Çıktığı yıla göre yeterli bir grafik kalitesine sahip olan oyun, grafikleri, oynanışı, hikayesi ve ara sahneleri ile oyuncuları içine çeken bir yapım. Rockstar Games yapımı olan diğer oyunlar gibi bu oyunda üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Piyasada bulunan birçok oyuna öncülük etmiş oyun piyasasında en çok sevilen oyun serileri listesinde adından söz ettirmeyi başardı. Bunların yanında ödüllere de layık görüldü.

Ödüller:

  • VGX En İyi Erkek Seslendirme Sanatçısı Ödülü
  • VGX En İyi Orijinal Müzik Ödülü
  • VGX En İyi Shooter Oyunu Ödülü
  • VGX Bir Video Oyunundaki En İyi Şarkı Ödülü
Max Payne 3 Oyununun Sistem Gereksinimleri
Max Payne 3 Oyununun Sistem Gereksinimleri

Max Payne 3 Türkçe Yama

Max Payne 3 Türkçe yaması çıktı. Artık bu oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Türkçe yama, İngilizce bilmeyen oyuncular için çok önemli bir yer kaplıyor. Oyunun hikayesini anlamadan oynamak pekte eğlenceli sayılmaz. Elbette oyunun aksiyonu oyundan keyif almanızı sağlayacaktın fakat hikayesin de nelerin olup bittiğini öğrenmek ve anlamak, oyuncuların bu oyundan daha çok keyif almasını sağlayacaktır. Hem hikayeyi anlamak ve hikayede geçen diyalogları anlamak İngilizce bilmeyen oyuncular için İngilizcelerini geliştirmek için çok yararlı olabilir. Oyunları genel olarak Türkçe yama ile oynamak, altyazı ile oynamak oyunu anlamak açısından çok önemli.

Max Payne 3 Türkçe Yama
Max Payne 3 Türkçe Yama

Max Payne 3 sistem gereksinimleri

Max Payne 3 sistem gereksinimlerini sizlere derledik. Oyunculara en iyi şekilde oyun performansı sunmak ve oyun için minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde:

Minimum sistem gereksinimi:

Windows 7/Vista/XP PC (32 ya da 64 bit)
Intel Dual Core 2.4 GHZ ya da AMD Dual Core 2.6 GHZ ya da daha iyisi
2GB RAM
NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB RAM ya da AMD Radeon HD 3400 512MB RAM

Düşük sistem gereksinimi:

Windows 7/Vista/XP PC (32 ya da 64 bit)
Intel Dual Core 3GHz ya da AMD eşdeğer
3GB RAM
NVIDIA GeForce 450 512MB RAM ya da AMD Radeon HD 4870 512MB RAM

Yüksek sistem gereksinimi:

Windows 7/Vista (32 ya da 64 bit)
Intel i7 Quad Core 2.8Ghz ya da AMD eşdeğer
3GB RAM
NVIDIA GeForce 480 1GB RAM ya da AMD Radeon HD 5870 1GB RAM

En yüksek sistem gereksinimi:

Windows 7/Vista (64 bit)
Intel i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ ya da AMD FX8150 8 Core x 3.6 GHZ
16GB RAM
NVIDIA GeForce® GTX 680 2GB RAM ya da AMD Radeon HD 7970 3GB RAM

Max Payne 3 sistem gereksinimleri
Max Payne 3 sistem gereksinimleri


Bu yazımızı beğendiyseniz Oyun Post sitemizi ziyaret ederek diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

Oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar (1)

  1. Mart 16, 2021

    En sevdiğim oyun. Ben de diyorum neden bilgisayarım bu kadar kasıyor.Artık sistemi değişme zamanı geldi sanırım.

Bir yanıt yazın