1. Anasayfa
  2. Geliştirici Haberleri

LOL FPS Arttırma 2021 Rehberi

LOL FPS Arttırma 2021 Rehberi
lol fps arttırma
0

İçerik Tablosu

League of Legends oyunu orta halli bilgisayarlarda yüksek fps ile oynayabileceğiniz bir oyundur. LOL fps arttırma 2021 yılı için, sizlere vereceğimiz metotları deneyerek, fps sayısında artış yakalayabilirsiniz.

Fps arttırmanın önemini anlamanız için, kasmadan oyun oynayan yayıncıların yayınlarını izleyebilirsiniz. Takım savaşlarında veya lane safhasında rakipleriniz ile gireceğiniz ikili mücadelelerde fps düşme sorunu, sizleri oyundan koparabilir. Bu tarz kötü sorunları minimuma indirmek için denemeniz gereken belli başlı yöntemler bulunmaktadır. 

LOL fps arttırma 2021 yılı için yapabileceğiniz ilk şey, oyunun içinden görüntü ayarlarını minimuma indirmeniz olacaktır. Görüntü ayarları ne kadar düşük olursa, sizlerin alacağı fps o kadar yüksek olacaktır. League of Legends oyununun görüntü özelliklerinde düşürmeler yapmak, fps sayınızı tahmin edemeyeceğiniz kadar yükseltecektir.

Bilgisayar Özelliklerinden LOL FPS Arttırma

League of Legends’de fps yükseltmek için, bilgisayarınızı tam performans moduna alabilirsiniz. Tam performans, oyun esnasında sizlere en iyi fps oranlarını sunacaktır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken ise, bilgisayarınızı zorlamadan bu işlemleri yapmanızdır. Performans arttırma işlemi için izlenmesi gereken yollar;

  • Bilgisayarınıza girin ve sağa tıklayarak özellikler sekmesine giriş yapın.

 

  • LOL fps arttırma 2021 için, gelişmiş sistem ayarları kısmına tıklayın.

 

  • Gelişmiş sekmesinin altında yer alan “Performans” kısmının sağ altında yer alan ayarlara girin.

 

  • Ayarlardan en iyi performans seçeneğini seçmeniz halinde, LOL oynarken maksimum fps almış olursunuz.

Programlar Yardımıyla LOL FPS Arttırma

League of Legends de dahil olmak üzere, özel yazılımlar ile kodlanmış programlar sayesinde, oyundan maksimum verim alabilirsiniz. Bu programlar arasından en çok tercih edilenlerin isimlerini sizlere vermeden önce uyarı yapmamız gerekiyor. LOL fps arttırma 2021 için kullanacağınız bu yazılımlar, aşırı ısınma kaynaklı sorunlara yol açabilir. İşlemcinizin veya ekran kartınızın aşırı ısındığını düşünüyorsanız, bu uygulamaları kesinlikle kullanmamalısınız!

Ayrıca bu uygulamaları kullandıktan sonra, hesap çalınması ve benzeri durumlar ile karşılaşırsanız, sorumlusu Oyun Post olarak bizler değiliz. Biz sadece sizlerin FPS oranını yükseltebilecek programların araştırmasını yapıp, sizlere sunan aracıyız. Verdiğimiz programlar ile herhangi bir reklam, sponsorluk ve benzeri anlaşmamız bulunmamaktadır. Kullanmak tamamen kullanıcı inisiyatifine kalmıştır.

Smart Game Booster

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sizlere, FPS arttırmayı vadeden bir uygulamadır. CPU ve GPU sıcaklığını anlık olarak takip edebilir ve bilgisayarınızı oyunlara optimize hale getirebilirsiniz. Bu sayede de LOL fps arttırma işleminize katkı da bulunabilirsiniz.

Razer Game Booster

Razer’in üretmiş olduğu bu uygulama sayesinde tamamen ücretsiz biçimde, bilgisayarınızı en iyi performansa ayarlayabilirsiniz. Yapmanız gereken siteye girip, Razer Game Booster’ı indirmek. Uygulama sadece Windows 7 ve üzeri sürümlerde çalışmakta, MAC bilgisayarlar ve Linux gibi işletim sistemlerinde çalışmamaktadır.

LOL fps arttırma 2021 rehberimizi beğendiyseniz, Oyun Post olarak bizlerin bildirimlerini açabilirsiniz. Ayrıca League of Legends: Wild Rift oyununu da seviyorsanız, buraya tıklayarak en iyi karakterler yazımızı okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir