1. Anasayfa
  2. Geliştirici Haberleri

PC oyunlarınıza Plitch İle Can Verin

PC oyunlarınıza Plitch İle Can Verin
plitch
0

İçerik Tablosu

Plitch ile PC oyunlarını hayata döndürmek ve oyun deneyiminin keyfini daha fazla çıkarmak mümkün! 

Salı akşamı ve sen zaten yorgunsun. Arkanda koca bir iş günü var, bir tur oyun atsam da ve belki de soğuk bir içecekle evinde rahatlamaktan başka bir şey istemiyorsun. Sorun şu ki, oyundaki görevlerde takılmaya vaktin yok ve hızlıca ilerlemek istiyorsun. Birkaç yıl önce saatlerce oyunlar oynuyordun, ama çok vaktin bunun için kalmıyor. Oyun oynamak sevdiğin bir hobi olabilir, ancak artık hayatında buna yer yok. Yani, PLITCH’ten önce durum böyleydi.

PLITCH’deki desteklenen her oyunu tercihlerine göre ayarlayabileceğin görülmemiş bir yazılımdır. Elden Ring de sınırsız mühimmat, sınırsız FP ve can, Dying Light 2 ve Cyberpunk 2077 de Godemode, Total War: Warhammer III – PLITCH sayesinde bankaya para eklemek her şeyi mümkün olacaktır. 3294 oyun ve 43.000 kişiselleştirme seçeneğinden oluşan kütüphanemiz, senin değerli zamanını en iyi şekilde değerlendirmeye ve sevdiğin oyunların keyfini yeniden çıkarmaya olanak tanıyacaktır.

PLITCH de bugün ücretsiz denemeye ve premium olmakla bulunan yaklaşık %10’unu kullanma hakkına sahip olacaksın. PLITCH’in oyun keyfini nasıl iyileştirebileceğini ücretsiz olarak dene ve daha sonra kendi kararınla premiuma geç. Abone olduktan sonra, aboneliğin aktif olduğu sürece eklenecek tüm güncellemeler ve yeni oyun kodlarına erişimine elbette her hangi bir ekstra üçret ödemene gerek yoktur.

Rol Yapma Oyunları

Uzak Doğu rol yapma oyunları çoğunlukla çizgi roman tarzında sunulurken, batının rol yapma oyunları çok daha yetişkinler için ve daha canlı sunulmaktadır.

PLITCH Hile kodlarıyla, örneğin karakterinize yaşam enerjisini, deneyim ve beceriler puanını istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz.

RTS-Oyunlar

Gerçek-Zamanlı-Strateji-Video oyunların türü, en popüler türlerden biridir.

PLITCH Hile-Kodlar sayesinde nüfuzunuzu veya diplomasi değerinizi istediğiniz gibi artırabilirsiniz. Finansal kaynaklar ve acil ihtiyaç duyulan hammaddeleri istediğiniz anda elde edebilirsiniz.

Shooter Oyunlar

Shooter Video oyununda, Gerçek-Zamanlı bir Strateji-Video oyunundan farklı olarak, yapmanız gereken tek şey, birkaç farklı silahlar ile rakiplerinizi yok etmektir.

PLITCH Hile-Kodları size ek yaşam enerjisi verecektir, sizi ölümsüz kılacaktır, mühimmatınızı sınırsız dolduracaktır, tüm silahları aktif edecektir veya size en popüler Hile-Kodu olan Godmode hizmetinize sunulacaktır.

Macera Oyunları

Çok fazla olmayan Macera-Video oyunları neredeyse her zaman tek oyunculu oyunlardır ve oyuna bağlı olarak bir aksiyon macerasına veya bir rol yapma oyununa geçişi olması mümkündür.

Macera tarzındaki oyunlardaki Hile-Kodların yardımıyla yaşam enerjisi arttırabilirsiniz veya karakterinizi ölümsüz hale getirebilirsiniz. Diğer Hile-Kodlarıyla istediğiniz kadar para ekleyebilirsiniz veya bir oyundaki tüm item’ları aktif edebilirsiniz.

Simülasyon Oyunları

Simülasyon-Video oyunları her zaman bir yarış pilotu, profesyonel futbolcu, doktor veya çiftçi olmayı hayal etmiş ancak bu hayali asla gerçekleştirmemiş oyuncular için uygundur. Bir simülasyon yardımıyla, en azından kısmen böyle bir kariyerin nasıl hissettirdiğini öğrenebilirler.

PLITCH Hile-Kodları çoğunlukla simülasyonlarda finansal problemini ortadan kaldırmaktadır ve daha fazla yakıt ihtiyacınız varsa tamamlar veya günün saatlerini, karakterlerin atlama yüksekliğini, yerçekimi kuvvetini ayarlamak gibi destek amaçlı tasarlanmıştır.

Bu uzun listede hemen hemen her oyuncu için bir şeyler var. En iyi oyunlardan birkaçını kaçırdıysanız ve şimdi onları oynamak isterseniz, tam zamanı! Oyunda takılı kalmak yok, PLITCH’i kullanarak, oyunları kısa sürede bitirebilir ve her zaman en başarılı siz olursunuz.

PLITCH yaratıcısı Robert Maroschik’in açıkladığı gibi:

“2020’de kayıtlı kullanıcı sayısında %113,41’lik bir büyüme ile PLITCH, birçok oyuncuya favori veya unutulmuş PC oyunlarının yeniden keşfinde eşlik etti ve bugün de etmeye devam ediyor.”

https://www.plitch.com/tr

 

İlginizi Çekebilir