1. Anasayfa
 2. Geliştirici Haberleri

Zula Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Zula Sistem Gereksinimleri Nelerdir?
zula sistem gereksinimleri nelerdir hd
0

Bu yazımızda Zula sistem gereksinimleri ve zula oyununu oynatmak için önerilen gereksinimler hakkında bilgiler vereceğiz. Bilgisayarınız için Zula ‘yı satın almadan önce, oyun geliştiricileri tarafından sağlanan sistem gereksinimlerini sistem yapılandırmanızla karşılaştırmayı unutmayın.

Zula – Europe, IDC / Games tarafından yayınlanan, Madbyte Games tarafından geliştirilen bir video oyunudur.

Zula Sistem Gereksinimleri Nelerdir? 

Genellikle minimum sistem gereksinimleri, oyunun başlamasına ve normal olarak minimum kalite ayarlarında çalışmasına olanak tanıyan yapılandırma anlamına gelir. Bilgisayarınız önerilen gereksinimlere ulaşırsa, yüksek kaliteli ayarlarla istikrarlı bir oyun oynayabilirsiniz. Ultra ayarlarda oynamayı seviyorsanız, daha iyi donanıma sahip olmanız ve ardından önerilen sistem gereksinimlerinde geliştiriciler tarafından belirtilmiş olmanız gerekir.

Geliştiricilerin resmi Zula sistem gereksinimlerini bu yazıda bulabilirsiniz. Sayfada herhangi bir hata olduğunu düşünüyorsanız, iletişim sayfasından bize yazabilirsiniz. Burada belirtilen minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, yazılımın geliştiricileri tarafından belirlenmiştir. Yazılım ayrıca daha düşük sistem bileşenlerinde de çalışabilir.

Ayrıca bunu da okuyabilirsiniz: Zula Oyunu %100 Çalışan Güncel Hileleri Şubat 2021

Zula Oyunu gereksinimleri
Zula Oyunu önerilen gereksinimler

Zula Minimum Sistem Gereksinimleri

İlk olarak, bunlar PC’niz için Zulayı oynatmak için ihtiyacınız olan minimum oyun gereksinimleri setidir, böylece Zula – Europe’u çalıştırabilirsiniz. Bazıları oyunun çalışması için gerekli ama bir kısmı o kadar önemli değildir. Gerekli olanları karşılarsanız, oyunu çalıştırabilirsiniz. Aşağıdaki tablodan hangilerinin olduğunu görebilirsiniz. Bunların Zula’yı çalıştırmak için gereken minimum özellikler olduğunu unutmayın.

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 , 32 Bit
 • İşlemci: Pentium 4 / 2,4 GHz / Athlon XP 2500+
 • RAM (bellek): 2 GB
 • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 / AMD Radeon R5 M320
 • HDD: 1 GB

Zula Önerilen Sistem Gereksinimleri

Aşağıdaki gereksinimler, Zula – Avrupa’yı en iyi kare hızında oynatmak için PC’nizde ihtiyacınız olanlardır. Yine bazıları oyun için gerekli ama bir kısmı o kadar da önemli değildir. Aşağıdaki tablodan bunların hangileri olduğunu görebilirsiniz:

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 , 64 Bit
 • İşlemci: Pentium 4 / 3.0 GHz / Athlon XP 3000+
 • RAM (bellek): 4 GB
 • Ekran kartı: Graphics Intel HD 520 / Radeon R7 M260
 • HDD: 2 GB

Bilgisayar yapılandırmanızı Zula sistem gereksinimleriyle karşılaştırmanın yanı sıra, her zaman güncellenmiş video sürücülerine sahip olmayı unutmayın. Her zaman yalnızca kararlı sürücülerin en son sürümlerini indirmelisiniz – beta sürümlerini kullanmamaya çalışın, çünkü bazı hataları olabilir, ancak geliştiriciler tarafından henüz bulunup çözülmemiş olabilir.

Benzer aramalar: Zula sistem gereksinimleri 2021, Zula önerilen özellikler, Zula donanım özellikleri, Zula minimum sistem gereksinimleri

İlginizi Çekebilir