1. Anasayfa
  2. Geliştirici Haberleri

Among Us Oyunu Nasıl Oynanır? Güncel Apk İndir 2021

Among Us Oyunu Nasıl Oynanır? Güncel Apk İndir 2021
Among Us Oyunu Nasıl Oynanır? Güncel Apk İndir 2021
0

İçerik Tablosu

Among Us Oyunu Nasıl Oynanır? Güncel Apk İndir 2021, Among Us Oyunu Nedir? Among Us Pc Oyunu Nasıl Oynanır? Ve daha fazlasını sizler için derledik.

Among Us Oyunu Nedir?

Among Us, InnerSloth tarafından geliştirilen, yine InnerSloth tarafından 15 Haziran 2018 tarihinde yayınlanan, Hayatta Kalma Oyunu, Gündelik oyun, Social deduction game, Party ve Multiplayer online game türlerinde bir oyundur. Oyun, Nintendo Switch, iOS, Microsoft Windows, Android, Xbox One gibi platformlarda çıkış yaptı.

Oyun çıktığı tarihten itibaren dünya çapında çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca oyuncu kitlesi topladı. Çıkar çıkmaz hemen hemen herkes bu oyunu konuşmaya ve oynamaya başladı. Oyun birçok sosyal medya platformunda gündem oldu ve hakkında binlerce yorum yapılıp videolar çekildi.

Bu oyunun bu kadar kısa sürede patlamasının birçok sebebi bulunmakta. Bunlardan biri çok komplike ve basit bir yapıya sahip olması. Günümüzde basit ve komplike oyunlar çok tutmakta. Bunun başlıca sebeplerinden biri oyunun kolay olup arkadaşlarınızla basit bir eğlence yaratabilmeniz.

Among Us online bir oyun. Bu da bu oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynama fırsatı sunuyor. Oyun yapısı ve amacı gereği oyuncular arası münazara ve diyalog gerektiren bir oyun. Bu durum bu oyunu eğlenceli kılan en önemli özelliklerden birisi. Arkadaşlarınız ile aranızda geçen muhabbet ve diyaloglar, bunun yanında oyunun basit ve kolay bir oynanışı olması nedeni ile oyun iyi bir satış rakamına ulaştı. Satış rakamının yanında iyide bir oyuncu kitlesi kazandı.

Among Us Oyunu Nedir?
Among Us Oyunu Nedir?

Among Us Pc Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunda dikkat etmeniz gerekenleri sizlere hazırladık. Kısa ve basit bir şekilde oyunu nasıl oynayacağınızı sizlere anlatacağız.

Bu oyun en fazla 10 en az ise 4 kişiyle oynanan, online bir sosyal çıkarım oyunu olarak biliniyor. Uzay temalı bir ortamda ekibin içindeki haini bulma amacı taşıyan bir oyun. Oyunda hain rolünü üstlenen oyuncu rakiplerini öldürmek, ve onları kendinin öldürmediğini iddia etmek zorunda. Bu şekilde kendini koruyup gemiden atılmamak ve elenmemeyi amaçlıyor. Diğer oyuncular ise oyunda bulunan görevleri tamamlayarak oyunu bitirmeye çalışıyor.

Among Us Pc Oyunu Nasıl Oynanır?
Among Us Pc Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyuna genel olarak bakıldığında 2 ayrı takım olarak görülüyor. Bu iki takım mürettebat ve hainler olmak üzere takımlara ayrılıyor. Mürettebat görevi genel olarak arkadaşları öldürülmeden önce oyundaki tüm görevleri tamamlamak ve tüm hainleri bularak ortadan kaldırmak. Bütün görevleri tamamladıktan ve hainleri etkisiz hale getirdikten sonra oyunu mürettebat takımı kazanıyor. Hainlerin kazanması için yapması gerekenler çok basit, hainlerin takımdaki oyuncu sayısı Mürettebat takımındaki oyuncu Arkadaşlarının sayısına eşit olacak şekilde olmalı gerekiyor. Bunun dışında sabotaj geri sayımı bitene kadar yeterince Mürettebat öldürmesi gerekiyor. Hayaletlerin amacı ise, sırasıyla Crewmate ve Impostor hayaletleri için gereken görevleri tamamlayarak ve sabotajlar yaparak takımındaki yaşayan arkadaşlarına yardım ediyor.

Among Us Pc Oyunu Nasıl Oynanır?
Among Us Pc Oyunu Nasıl Oynanır?

Bir hain bir sabotaj gerçekleştirdiğinde, ya ani bir sonuca varılması gerekir (tüm ışıkların sönmesi gibi) ya da bir geri sayım başlar ve bu geri sayım sabotaj bitmeden çözülmesi gerekir, yoksa tüm Mürettebat takım arkadaşları ölür. Sabotajlar, hangi sabotajın yapıldığına bağlı olarak hangi oyuncunun impostor olduğunu oyuncular tarafından çeşitli şekillerde anlaşılıp çözülebilir.

Among Us Güncel İndirme Bağlantıları (Mobil/PC)

Among Us indir pc ve mobil, Among Us oyna pc ve mobile bağlantılarını sizler için bulduk ve derledik.

Bu oyun hem Mobil hem de PC`den oynanabilir bir oyun. Bu sayede bu oyunu istediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Bilgisayarı olmayan oyuncular için mobil seçeneğinin olması artık oyun piyasasının mobil tarafa ne kadar önem verdiğinin bir göstergesi durumunda.

Sizlere verdiğimiz bilgisayar için indirme linki oyunun Steam üzerindeki indirme linkidir. Yani bu oyun bilgisayar için ücretli bir oyundur.

Oyunu mobil cihazınıza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyunu bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Among Us 2021 Şubat Güncel Apk İndir

Among Us apk, bu oyuna bilgisayar için para vermek istemiyorsanız sizler için bir Apk indirme linki koyduk. Bu tarz oyunlar genel olarak basit bir yapıda olmaları, aynı zamanda bağımsız bir yapım olması nedeni ile oyunun ücretleri oldukça ucuz. Buna rağmen ücretsiz bir şekilde oynamak istiyorsanız indirme linki.

Oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sitemizde bulunan diğer yazılarımızı okumak için Oyun Post sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir