1. Anasayfa
  2. Hile

Shadow Fight 2 Android Oyun Hileleri Şubat 2021 [Güncel]

Shadow Fight 2 Android Oyun Hileleri Şubat 2021 [Güncel]
Shadow Fight 2 Android Oyun Hileleri Şubat 2021 [Güncel]
1

Shadow Fight 2 Android Oyun Hileleri Şubat, Shadow Fight 2 Modlu Apk İndir, Shadow Fight 2 Special Edition Apk İndir gibi konuları derledik.

Shadow Fight 2, Nekki ve iLogos Europe tarafından geliştirilen, Nekki tarafından 9 Ekim 2013 tarihinde Android, iOS, Nintendo Switch, Microsoft Windows, Klasik Mac OS gibi birçok platformda yayınlanan Dövüş oyunu ve Role playing game türünde bir oyundur.

Bu oyun bir mobile oyundur. Çıktığı tarihten itibaren mobil oyun sektörüne damga vurmuş bir oyundur. Bu oyun çıktıktan sonra birçok mobil oyuncu bu oyunu oynamaya başladı. Oyun o kadar popüler oldu ki mobil oyun oynamayan oyuncular bile bu oyunu merak ettikleri için bu oyunu indirip oynamaya başladılar.

Bu oyun birçok forum sitesinde ve sosyal medya mecralarında adından çokça söz ettirdi. Hali hazırda kendi türünde olan mobil oyunlardan çok çok daha kaliteli ve başarılı oldu. Birçok mobil oyuncu bu oyunun mobil oyunlar arasında en kaliteli oyunlardan birisi olduğunu savundu. Bunun birçok sebebi var.

Bu sebeplerden bazıları oyuncuların hemfikir olduğu konular. Bu fikirleri oyuncular forum sitelerinde ve sosyal medya mecralarında dile getirdi. Bu sebeplerden birisi oyunun hikayesi. Mobil oyunların çoğunda bir hikaye bulunmamakta, fakat bu oyunun başlangıçta bir hikayesi var. Bu hikayeyi özellikle oyunu ilk yüklediğinizde oyunculara bir tür sinematik video ile anlatıyor. Bu da oyuncuların dikkatinden kaçmamış gibi görünüyor.

Bir diğer özelliği ile oyun içi loot ve eşya geliştirme sistemi. Oyun kullanılacak olan silahlar açısından çok fazla çeşitlilik sunuyor. Bu sayede istediğiniz silahı elde ettikten sonra kendi kombolarınızı yaparak rakibinizi yenebilirsiniz. Unutmayın bu bir dövüş oyunu.

Bir diğer özellik ise oyunun grafikleri. Bir mobil oyuna göre hiç de fena durmayan grafiklere sahip bir oyun. Karakterler gölge şeklinde tasarlanmış, fakat arka plan, ara yüz ve harita gibi detaylar çok güzel tasarlanmış. Tasarımın dışında karakterlerin animasyonları ve hareketleri de çok akıcı ve güzel. Bu da oyunu oynayan oyuncuların gözüne hoş görünüyor. Sadece mekanik, hikaye veya oynanış anlamında değil görsel ve animasyon olarak da oyuncuları tatmin ediyor.

Sıradaki özellik ise oyunda bulunan rakipler. Oyunda bulunan rakipler çok çeşitli. Genel olarak her rakibin kendine ait bir özelliği bulunuyor. Bunlar gerek silah gerekse komboları. Bu rakipler bölüm ilerledikçe karakteriniz güçlendikçe gelişip güçleniyor. Bu sayede siz ne kadar güçlenirseniz karşınıza bir o kadar güçlü rakip çıkıyor. Kimi rakipler sizden çok daha güçlü olabiliyor, bu yüzden kullandığınız silahı ve komboları doğru yerde doğru şekilde kullanmalısınız.

Oyun rakipler açısından çok güçlü, doğru kombo ve doğu silahlar ile bu rakipleri yenmeniz gerekiyor. Eğer yenemezseniz tekrar tekrar denemeniz gerekiyor.

Shadow Fight 2 Android Oyun Hileleri Şubat 2021 [Güncel]
Shadow Fight 2 Android Oyun Hileleri Şubat 2021 [Güncel]

Shadow Fight 2 Modlu Apk İndir

Shadow Fight 2 hile ile sizleri çok daha güçlü kılacağız. Shadow Fight 2 apk linklerini sizlere aşağıda verdik bu linkler ile Shadow Fight 2 para hilesini sizlere sunuyoruz. Bu hile sizi oyunun zorluğundan bir nebzede olsa sizleri kurtaracaktır. Eğer doğru komboları yapamıyorsanız ve doğru ve yeterli bir şekilde gelişmediyseniz zorlu rakipleri yenmeniz çok zor. Bu hile ile en azından çok daha hızlı bir şekilde kasılabilirsiniz. Bu da sizi zorlu rakipleri ekipman ve silah açısından yenmenizi sağlayacaktır. Fakat doğru komboları yapmak ve oyunu kazanmak sizin elinizde.

SHADOW FİGHT 2 V2.10.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Yedek link 1

yedek link 2

yedek link 3

Shadow Fight 2 Modlu Apk İndir
Shadow Fight 2 Modlu Apk İndir

Shadow Fight 2 Special Edition Apk İndir

Shadow Fight 2 mod apk, Shadow Fight 2 special edition için sizlere indirme linkleri hazırladık. Bu link ile Special Edition için para hilesi yapabilirsiniz. Bu sayede oyunda çok daha hızlı ilerleyip kasılabilirsiniz. Nede olsa bu oyun bir dövüş oyunu. Karşınıza çıkan rakipler bazen çok fazla güçlü olabiliyor. Doğru şekilde kasılmazsanız ve doğru şekilde kombolarınızı kullanmazsanız oyun sizi bir hayli zorlayacaktır. Bunun önüne geçmek için linke tıklayarak hileyi indirebilirsiniz.

SHADOW FİGHT 2 SPECİAL EDİTİON V1.0.10 MOD APK – PARA HİLELİ

Yedek link 1

Yedek link 2

Yedek link 3

Shadow Fight 2 Special Edition Apk İndir
Shadow Fight 2 Special Edition Apk İndir

Bu yazımızı beğendiyseniz Oyun Post sitemizi ziyaret ederek diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

Oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Special Edition indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar (1)

  1. işe yaradı teşekkürler

Bir yanıt yazın