1. Anasayfa
 2. Geliştirici Haberleri

CSGO Bunny Yapma Kodu ve Komutları 2021

CSGO Bunny Yapma Kodu ve Komutları 2021
CSGO Bunny Yapma Kodu ve Komutları 2021
0

İçerik Tablosu

CSGO Bunny Yapma Kodu ve Komutları 2021, CSGO’da Bunny Hop Kodları Nedir? Bu konuları ve daha fazlasını sizler için derledik.

Counter-Strike: Global Offensive, kısaca CSGO dünyanın en popüler FPS oyunlarından biri. Çıktığı dönemden bu yana hem ülkemize hem dünya çapında çok büyük bir oyuncu kitlesine sahip.

CSGO Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilmiş ve 21 Ağustos 2012 tarihinde, Microsoft Windows, Mac OS, PlayStation 3, Linux, Xbox 360 gibi birçok platforma çıkmış bir oyundur.

Çıktığı dönemde CS 1,6 oyununun hayranları ve oyuncu kitlesi tarafından çok beğenildi. Bu sayede çıktığı dönemde satış rekorları kırdı ve steam üzerinde en çok oynanan oyun sıralamasında uzunca bir süre birinciliğini korudu. Zaman geçse de popüler bir oyun olmaya devam eden CSGO, Steam üzerinde en çok oynanan oyunlar listesinde ilk beşte yer almaya devam ediyor.

Çıktığı dönemden bu yana birçok yenilik geldi. Yeni haritalar ve yeni silah tasarımları oyunu sürekli güncel tutmaya devam etti. Son zamanlarda yapılan ara yüz değişimi ve farklı içerikler ve oyun modları ile kendisine sürekli oyuncu çekmeye devam ediyor.

CSGO, e-spor alanında da çok popüler. Bu zamana kadar çok fazla turnuva yapıldı, yüzlerce takım kuruldu ve binlerce profesyonel oyuncu yetiştirildi. Sayısız turnuvada binlerce hatta yüzlerce ödül dağıtıldı. Sadece oyuncu değil inanılmaz bir izleyici kitlesini de kendisine çekmeyi başardı. Hem canlı yayın platformları üzerinden hem e-spor üzerinden milyonlarca izleyici kitlesine sahip oldu.

CSGO Bunny Yapma Kodu ve Komutları 2021
CSGO Bunny Yapma Kodu ve Komutları 2021

CSGO Bunny Yapma Kodu

CSGO Bunny yapma kodu, CSGO bunny kodları, CSGO bunny, ve daha fazlası.

CSGO oyuncularının bildiği gibi CSGO çok hızlı bir oyun. Oyunun bu den le seri olması sebebi ile oyun içi aksiyonlar ve tepkiler çok önemli. Oyuncuların refleksleri oyunun hızına yeterli şekilde olması gerekir.

Diyelim ki refleksleriniz çok iyi, harita üzerinde bir noktadan başka bir noktaya giderken ne yapıyorsunuz? Birçok kişinin cevabı o noktalar arası hızlı gitmek için silahı bırakıp elinize bıçak alıyorsunuz. Çünkü silah ve bıçak arasında karakterin koşma hızları farklı. Bıçak ile karakter çok daha hızlı koşuyor. Pe ki bu ulaşımı daha hızlı hale nasıl getiririz?

Tabi ki bunny yaparak. Bunny karakter koşarken sürekli zıplayarak yapılan bir harekettir. Karakter zıpladıktan sonra yer ile temas haline geçer geçmez tekrardan zıplama eylemidir. Bu sayede karakter sürekli zıplayacak ve hızla ilerleyecek. Pe ki bu bunny olayını nasıl yapacaksanız? Bunun için bir kaç yöntem var bunlardan biride kod yardımı ile bunny yapmak. Pe ki bu kod nedir?

 • İlk önce konsolu açmak için ESC tuşunun altında bulunan (é) tuşu ile konsolu açıyoruz.
 • Konsol açıldıktan sonra sunucuda kodları kullanabilmemiz için konsola “sv_cheats 1” yazıyoruz.
 • Sunucuda kodları etkinleştirdiğimiz zaman bunny kodumuz olan “sv_autobunnyhopping 1” yazıyoruz ve konsolu kapatıyoruz.
 • Artık sunucuda bunny kodu çalışır durumda olacak, eğer çalışmaz ise “sv_restart 1” kodunu tekrar konsola yazıp sonra tekrardan bunny kodunu yazabilirsiniz bu sefer çalışacaktır.
CSGO Bunny Yapma Kodu ve Komutları 2021
CSGO Bunny Yapma Kodu ve Komutları 2021

Mouse ile Bunny Yapma

CSGO fare tekerlekle zıplama, CSGO mouse bunny kodu nedir?

Bildiğiniz üzere CSGO oyununda tüm diğer oyunlarda da olduğu gibi zıplama tuşu space tuşudur. Oyunda bunny yapmak için daha önce bahsettiğimiz gibi sürekli art arda zıplamak gerekiyor. Bunu yapmak için sürekli W tuşuna basılı tutum karakteri sürekli space tuşu ile zıplatmak gerekiyor. Karakter her zıpladığında yer ile temas ettiği anda tekrar zıplamak gerekiyor. Pe ki bunny yapmak için başka nasıl bir yol izleyebiliriz.

Space tuşu ile bunny yapmak istemiyorsanız CSGO hızlı bunny kodları kullanabilirsiniz. Veya mouse ile bunny yapabilirsiniz.

Bu işlemi yapmak için konsola bir kod girmeniz gerekiyor. Bu kodu girdikten sonra bunny işleminizi mouse üzerinde bulunan tekerlek ile yapacaksınız.

Mouse ile bunny yapmak için konsolu açın ve konsola bind mwheeldown + jump kodunu girin. Kodu girdikten sonra bunny işlemini artık mouse ile yapacaksınız.

Script ile Bunny Yapma

CSGO bunny yapmak, script ile bunny yapmak için yapmanız gerekenler.

CSGO bunny yapmak için script kullanmak istiyorsanız kendinize bir script bulmanız. Bu bunny işlemi için Birçok script bulunuyor. Bu scriptlerin ortak özelliği sundukları kullanım şekilleri. Genel olarak bu scriptler bunny yapmak için space kullanan oyuncular için. Bunny yapan oyuncular karakter ile bunny yaparken karakter yer ile temas ettikleri anda tekrar space tuşuna basmaları gerekiyor. Eğer bu zamanı doğru tutturamazlarsa bunny işlemi bozuluyor. Bunun için script kullanmak en mantıklısın. Script ile bunny yapmak için, siz bunny yaparken space tuşuna art arda basarak değil, space tuşuna basılı tutarak yapılır.

CSGO Bunny Yapma Kodu ve Komutları 2021
CSGO Bunny Yapma Kodu ve Komutları 2021

CSGO’da Bunny Hop Kodları Nedir?

Bunny hop kodu, CSGO bunny hop kodu, nedir?

 1. sv_cheats 1
 2. sv_autobunnyhopping 1
 3. sv_airaccelerate 1000 (1000-2600 arasıdır)

Hızlı Bunny Hop Komutları

CSGO hızlı bunny kodu, hızlı bunny kodu, bunny hızlandırma kodu CSGO, hangileri?

Bu kodlar ve komutlar ile siz her zıpladığınızda sizi olduğundan daha hızlı hale getirecek.

 • sv_cheats 1
 • sv_enablebunnyhopping 1
 • sv_maxvelocity 7000
 • sv_staminamax 0
 • sv_staminalandcost 0
 • sv_staminajumpcost 0
 • sv_accelerate_use_weapon_speed 0
 • sv_staminarecoveryrate 0
 • sv_autobunnyhopping 1
 • sv_airaccelerate

Normal Bunny Hop Komutları

Bu CSGO bunny hop komutları siz bunny yaparken tavşan zıplamasını etkinleştirir fakat yaptığınız her bunny`de sizi hızlandırmaz. Ancak var olan hızda ilerler.

 • sv_cheats 1
 • sv_enablebunnyhopping 1
 • sv_maxvelocity 7000
 • sv_staminamax 0
 • sv_staminalandcost 0
 • sv_staminajumpcost 0
 • sv_accelerate_use_weapon_speed 0
 • sv_staminarecoveryrate 0
 • sv_autobunnyhopping 1
 • sv_airaccelerate

Yazımızı beğendiyseniz sitemizde bulunan CS GO FPS Arttırma Kodu 2021 Nedir? Adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

CSGO oyununu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla içerik için Oyun Post sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir