1. Anasayfa
  2. Geliştirici Haberleri

Pubg FPS Arttırma 2021

Pubg FPS Arttırma 2021
Pubg fps arttırma
0

2021 yılının en sevilen online oyunları arasında yer alan Pubg oyununda, sizlere vereceğimiz yöntemleri deneyerek, FPS arttırabilirsiniz. Pubg fps arttırma 2021 yılı için en güncel olan yöntemleri sizler için derlemeye çalıştık.

Sırasıyla uygulayabileceğiniz yöntemler (alt başlıklarda detaylı uygulanışları olacak) listesi;

  1. Güç Seçenekleri Ayarları
  2. Ekran Kartı Güncellik Kontrolü
  3. Oyun İçi Grafik Ayarları

Pubg fps arttırma 2021 yılında bu 4 yöntemi uygulayarak oldukça güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Güç Seçenekleri Ayarları ile FPS Arttırma

Oyun içerisine girmeden önce, bilgisayarınızın güç seçenekleri ayarını yaparak Pubg performans arttırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dizüstü bilgisayar kullanıcısıysanız, doğrudan şarj sembolünüzün odluğu yere sağ tıklayarak “güç seçenekleri” yazısına tıklayın. Girdiğiniz alandan “maksimum performans veya en iyi performans” seçeneklerini seçin.

Pubg fps arttırma güç seçenekleri için yapmanız gerekenler, dizüstü kısmı için bu kadar. Şayet masaüstü kullanıcısıysanız, bilgisayarım dosyasını açın. Sağ tıklayıp “özellikler” kısmına bastıktan sonra, performans ayarları kısmına girerek de aynı işlemi yapabilirsiniz.

Ekran Kartı Güncellik Kontrolü

Oldukça basit olan, ekran kartınızın güncellik kontrolünü yaparak, ciddi oranda fps artışı yakalayabilirsiniz. Hatta bazen inanılmaz denilecek derecede değişimler bile yaşayabilirsiniz. Ekran kartı güncelliğinizi yapmak için gerekli olan bilgi, ekran kartınızın marka ve modelidir. Google arama motoruna, ekran kartınızın marka ve modelini yazdıktan sonra, arama butonuna basın.

Pubg fps arttırma için ekran kartınızın driverlarından sizlere en uygun olan, en son sürümü seçin ve o sürümü indirin.

Oyun İçi Grafik Ayarları ile FPS Arttırma

Pubg oyununa giriş yaptıktan sonra, görüntü ayarları kısmına girin. Görüntü ayarları kısmından, ayarları sizleri rahatsız etmeyecek en alt seviyeye getirin. Yaptığınız bu işlem sayesinde frame per second oranınız ciddi manalarda artış gösterecektir. Pubg fps arttırma için uygulayacağınız oyun içi bu yöntem sayesinde, bilgisayarınızın alacağı en yüksek kara hız oranına ulaşabilirsiniz.

Diğer fps arttırma konularımızı okuyarak, daha farklı bilgiler de edinmeniz mümkün. Oyun isminden bağımsız olarak farklı yöntemleri fps arttırma konularımızda bulabilirsiniz.